Стрибнути до контенту


Як в Галичині брудні селюки чинили погроми євреїв...


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
49 відповідей у цій темі

#1 innuendo

innuendo

  Старожил форуму

 • Vote-2012
 • PipPipPipPipPip
 • 8787 Повідомлень:

Опубліковано 09 January 2013 - 17:07

У ході Першої світової війни російська армія окупувала територію Галичини і Буковини двічі, а окремі райони тричі. Під час зайняття військами австрійських міст і містечок майже всюди відбувалися розправи з єврейським населенням. «Першими вступали до захопленого міста козаки, і майже водночас починався розгром єврейських крамничок і помешкань, супроводжуваний здебільшого й пострілами», – свідчив відомий єврейський письменник, етнограф і фольклорист С. Ан-ський, який перебував у цей час в Галичині як член загону Червоного Хреста. Лише кілька окупованих російською армією міст уникли розгрому. Міра розорення міста чи містечка залежала від того, як довго козаки перебували в них. Траплялося, що у пограбуваннях єврейських крамничок брали участь і піхотні частини. Товари і речі, що їх козаки і солдати не могли забрати з собою, трощили чобітьми або ж найчастіше продавали селянам з навколишніх сіл. У деяких місцях грабунки супроводжувалися підпалами, які знищували цілі квартали. Так було, зокрема, в Любачеві, Бродах. Погроми і пограбування єврейського населення в роки Першої світової війни охопили всі прифронтові райони Російської імперії та Польщі.

У багатьох місцях, поряд із військами, в єврейських погромах брало участь місцеве населення. Польські антисеміти обмовляли євреїв перед російською владою й звинувачували їх у шпигунстві на користь Німеччини та Австрії. У містах Кельці та Радомі після відступу німецької армії і до прибуття російських військ частина польського населення трощила й грабувала єврейські крамнички. Щоб виправдати свої дії перед прибулими російськими військами, поляки звинуватили євреїв у сприянні німцям. За цими звинуваченнями деякі євреї були заарештовувані, хоча в ході слідства їх визнали невиновними.

У вересні 1914 р. в Лемберзі (Львові) антисеміти звинуватили євреїв у стрілянині по російських військах. Після цього російські вояки відкрили стрілянину по єврейських будинках, а потім пограбували єврейський квартал. Було вбито 18, поранено близько 70 осіб, багато євреїв були заарештовані. Після окупації нових територій російською владою на них запроваджувалися нові порядки. У Галичині було створено тимчасове військове генерал-губернаторство на чолі з графом О. Бобринським. Під наглядом російських військ були проведені вибори нових бургомістрів міст.

С. Ан-ський писав 1915 року в статті «Галичина» про свої власні спостереження на окупованій російськими військами території: «Бургомістром обирається (найчастіше сам себе обирає) москвофіл, який з ходу приступає до пограбування населення. У Бродах... школи закриті. Діти злидарюють чи займаються розпутством. Законів немає. Коменданти міняються дуже часто? і кожний законотворить по-своєму». У перші ж дні після окупації Галичини і Буковини єврейське населення цієї території було позбавлене громадянських прав, якими користувалося в Австро-Угорській імперії. За наказом російської влади всі євреї, які до цього часу працювали в державних установах, були звільнені й замінені росіянами чи поляками. Проте місцеві євреї ніякого реального опору російським окупантам не чинили. Найактивніша частина єврейського населення втекла ще до приходу російських військ. Близько половини дев’ятсоттисячного єврейського населення Галичини втекло у внутрішні райони Австро-Угорщини під час другого наступу російської армії в 1915 р. Усі єврейські громадські структури були зруйновані. Євреї, які залишилися, за свідченням С. Ан-ського, виявляли повну приреченість і покірність долі. У пережитих страхіттях вони вбачали пристрасті, які мають передувати пришестю Месії.


Це повідомлення редагувалось innuendo: 09 January 2013 - 17:12


#2 innuendo

innuendo

  Старожил форуму

 • Vote-2012
 • PipPipPipPipPip
 • 8787 Повідомлень:

Опубліковано 09 January 2013 - 17:14

За наказом верховного головнокомандувача російської армії Великого князя Миколи Миколайовича найбагатших євреїв і тих, які посідали громадські й інші посади у Галичині та Буковині, брали як заручників і утримували під арештом як злочинців. За наказом головнокомандуючого Південно-Західного фронту М.І. Іванова за кожного затриманого шпигуна-єврея мали страчуватися два євреї-заручники.

У роки Першої світової війни Галичина постраждала більше за інші території, окуповані російською армією. Її територія кілька разів ставала зоною бойових дій, більшість міст і містечок Галичини були вщент зруйновані. Голод, що лютував серед єврейського населення в роки війни, також був викликаний політикою російської влади на окупованій території, пограбуванням мирного єврейського населення російськими військами. Відповідно до розпоряджень вищого командування російської армії євреям було заборонено в’їзд і виїзд із Галичини та вільне пересування у межах цієї території. Галичина, відрізана від Австрії та Росії, розорена війною, погромами, спустошена мільйонною російською армією, вивозом товарів до Росії, опинилась у жахливому становищі.

Російські війська виявили під час Першої світової війни неймовірну жорстокість щодо мирного єврейського населення. У багатьох місцях солдати привселюдно (ледь не в синаґоґах) ґвалтували єврейських жінок. Багато жінок учинили самогубство. Російським військам було дано право страчувати підозрюваних євреїв без суду та слідства. Козаки та солдати широко користувалися цим правом, і чимало євреїв були страчені ними без судового розгляду за звинуваченням у шпигунстві й сприянні противнику. У містечку Юзефові (Польща) 78 євреїв були вбиті російськими військами за звинуваченням в отруєнні криниць. Нерідко солдати й козаки перед стратою піддавали свої жертви всіляким катуванням. Вояки окупаційної армії й козаки били рабинів, тягали їх по місту за пейси, відрізали їм бороди, примушували чистити вигрібні ями. У багатьох місцях синаґоґи піддавали не лише розгрому, а й нарузі, священні сувої шматували й кидали у вбиральні. Синаґоґу в містечку Тухов, за свідченням Ан-ського, козаки перетворили на громадську вбиральню. Військові коменданти окупованих російськими військами міст Галичини виганяли єврейське населення на примусові роботи з очищення доріг і вулиць від залишків зруйнованих споруд і мотлоху, що накопичився за час війни, не рахуючись ані з віком, ані зі становищем захоплених. Проводилися ці роботи під наглядом солдатів і козаків, які знущалися й жорстоко били євреїв.

Нерідко коменданти окупованих міст Галичини обкладали єврейське населення контрибуцією. У разі її несплати погрожували єврейському населенню розстрілами заручників. С. Ан-ський був свідком того, як у м.Ясно комендант П.К. Козлов (відомий мандрівник Тибетом і Центральною Азією) заарештував євреїв за вигадані ним же провини й вимагав від них величезних штрафів, які, напевно, привласнював, оскільки не видавав жодних розписок щодо їхнього стягнення.


Це повідомлення редагувалось innuendo: 09 January 2013 - 17:15


#3 innuendo

innuendo

  Старожил форуму

 • Vote-2012
 • PipPipPipPipPip
 • 8787 Повідомлень:

Опубліковано 09 January 2013 - 17:17

У перші ж місяці війни почалося масове виселення євреїв з окремих міст і містечок, які перебували у прифронтовій смузі. З початку 1915 р. за наказом верховного головнокомандувача російської армії розпочалися масові виселення єврейського населення з Галичини та Буковини. За його наказами були виселені сотні тисяч євреїв із Царства Польського, Курляндської, Ковенської та інших губерній. Виселення євреїв здійснювалося протягом 24–48 годин. Жодного транспорту чи грошей на переселення не надавали, й часто гнали людей пішки з одного населеного пункту до іншого. Нерідко переселяли по кілька разів, залежно від переміщення лінії фронту та сваволі командування російської армії. Євреїв також виселяли слідом за відступаючим противником, переселяли у внутрішні губернії російської імперії, висилали до Сибіру як «неблагонадійний елемент».

До сотень тисяч євреїв-біженців і переселених російська влада ставилася як до політичних злочинців. Допомогу їм надавали лише єврейські організації, зокрема створений 1915 р. Єврейський Комітет допомоги жертвам війни (ЄКОДОП). Утім, проблема біженців набула таких розмірів, що російський уряд у 1915 р. був змушений дозволити євреям тимчасово мешкати у міських поселеннях внутрішніх регіонів Росії поза «смугою осілості». Забороненими для проживання євреїв залишалися столичні міста – Петроград і Москва, а також територія Війська Донського, Кубанського і Терського.

Російський уряд вжив заходів, щоб приховати від громадськості злочини, вчинені ним щодо єврейського населення в роки Першої світової війни. Військова цензура не пропускала до друку жодних повідомлень про становище євреїв у Росії і на окупованих територіях. Уряд також заборонив випуск усіх періодичних видань і приватне листування єврейськими мовами (під приводом труднощів здійснення цензурного нагляду). Водночас англійська, французька, американська преса з політичних міркувань замовчувала звірства, яких припускалися російські війська стосовно євреїв. Восени 1917 р. тривав процес розпаду російської армії. Солдати, які самовільно залишали лінію фронту, на шляху додому влаштовували єврейські погроми. Найбільша кількість таких погромів відбулася у Київській, Волинській та Подільській губерніях. Солдати грабували єврейське майно, але, як правило, євреїв не вбивали. Внаслідок політики, яку здійснювала російська військова та цивільна влада у прифронтових і окупованих районах, місцеве єврейське населення було доведене до повного зубожіння. Значна кількість євреїв, які проживали на цій території, загинула під час погромів, бойових дій та внаслідок труднощів переселення. Перша світова війна зруйнувала традиційний уклад життя вагомої частини єврейського населення, посиливши як асиміляційні процеси, так і національні рухи.


Це повідомлення редагувалось innuendo: 09 January 2013 - 17:18


#4 innuendo

innuendo

  Старожил форуму

 • Vote-2012
 • PipPipPipPipPip
 • 8787 Повідомлень:

Опубліковано 09 January 2013 - 17:19

Джерело:
Еврейська енциклопедія
Погроми, вчинені частинами російської армії в Галичині. В. Хітерер
http://holocaust-ukr.../razdel_iii.htm

Це повідомлення редагувалось innuendo: 09 January 2013 - 17:20


#5 mik

mik

  Один з батьків форуму

 • Vote-2012
 • PipPipPipPipPipPip
 • 44695 Повідомлень:

Опубліковано 09 January 2013 - 17:21

был такой п-к Мясоедов (шпион 1916 )
и его шпионская сеть .. евреи в основном..
всех повесили , знаем.

но это вроде в Белоруссии.

Це повідомлення редагувалось mik: 09 January 2013 - 17:21


#6 innuendo

innuendo

  Старожил форуму

 • Vote-2012
 • PipPipPipPipPip
 • 8787 Повідомлень:

Опубліковано 09 January 2013 - 17:26

был такой п-к Мясоедов (шпион 1916 )
и его шпионская сеть .. евреи в основном..
всех повесили , знаем.

но это вроде в Белоруссии.


Ти читай, друже, читай...
Хто в Галичині дійсно чинив погроми євреїів...
Вчи матчастину - бо так і вмреш малоросом... )

#7 mik

mik

  Один з батьків форуму

 • Vote-2012
 • PipPipPipPipPipPip
 • 44695 Повідомлень:

Опубліковано 09 January 2013 - 17:27

Ти читай, друже, читай...
Хто в Галичині дійсно чинив погроми євреїів...
Вчи матчастину - бо так і вмреш малоросом... )


давай лучше про львовский погром 1941
покажи одухотворенные лица львовян )))

#8 innuendo

innuendo

  Старожил форуму

 • Vote-2012
 • PipPipPipPipPip
 • 8787 Повідомлень:

Опубліковано 09 January 2013 - 17:32

давай лучше про львовский погром 1941
покажи одухотворенные лица львовян )))


Та нє, друже - ти спочатку тут прочитай...
Щоби в тебе питань не було, хто справжній антисеміт - а кого просто підставити хочуть...)

#9 mik

mik

  Один з батьків форуму

 • Vote-2012
 • PipPipPipPipPipPip
 • 44695 Повідомлень:

Опубліковано 09 January 2013 - 17:34

Та нє, друже - ти спочатку тут прочитай...
Щоби в тебе питань не було, хто справжній антисеміт - а кого просто підставити хочуть...)


что ты мне хочешь доказать ,?
в 1915 - войска
в 1941 - простые жители Львова.

вроде разница есть (в воспитании хотя бы )

)))

#10 innuendo

innuendo

  Старожил форуму

 • Vote-2012
 • PipPipPipPipPip
 • 8787 Повідомлень:

Опубліковано 09 January 2013 - 17:41

что ты мне хочешь доказать ,?
в 1915 - войска
в 1941 - простые жители Львова.

вроде разница есть (в воспитании хотя бы )

)))


Мені не потрібно нічого доводити - все доведено історичною наукою.
В 1914 році озброєні росіяни та малороси знищували беззбройних євреїв на території Галичини, і допомагало їм місцеве польське населення . Це - факт.
Так що дійсно, різниця у вихованні є.

#11 mik

mik

  Один з батьків форуму

 • Vote-2012
 • PipPipPipPipPipPip
 • 44695 Повідомлень:

Опубліковано 09 January 2013 - 17:42

Мені не потрібно нічого доводити - все доведено історичною наукою.
В 1914 році озброєні росіяни та малороси знищували беззбройних євреїв на території Галичини, і допомагало їм місцеве польське населення . Це - факт.
Так що дійсно, різниця у вихованні є.

это как то опровергает львовский погром 1941 , я не понял ...

твои предки не участвовали , случайно?

Це повідомлення редагувалось mik: 09 January 2013 - 17:42


#12 innuendo

innuendo

  Старожил форуму

 • Vote-2012
 • PipPipPipPipPip
 • 8787 Повідомлень:

Опубліковано 09 January 2013 - 17:48

Наступне - в 1941 році у Львові євреїв знищували німецькі окупаційні війська - так само, як в 1914 євреїв знищували російські окпаційні війська.
Участь місцевого українського населення в єврейських погромах 1941 року - фантазіякацапів і малоросів.

#13 innuendo

innuendo

  Старожил форуму

 • Vote-2012
 • PipPipPipPipPip
 • 8787 Повідомлень:

Опубліковано 09 January 2013 - 17:51

это как то опровергает львовский погром 1941 , я не понял ...

твои предки не участвовали , случайно?


) повтор.. спеціально для неграмотних малоросів.
В 1914 році в Галичині євреїв знищували російські окупаційні війська та міцеве польське населення

Це повідомлення редагувалось innuendo: 09 January 2013 - 17:52


#14 Совет

Совет

  Старожил форуму

 • Учасники форуму
 • PipPipPipPipPip
 • 6483 Повідомлень:

Опубліковано 09 January 2013 - 17:52

Странно. Почему-то евреи в основном вспоминают про фашистов бендеровцев, устраивавших расправы. Твой папа фашист их убивал, а виноваты опять москали оказывается.

Це повідомлення редагувалось Совет: 09 January 2013 - 17:52


#15 innuendo

innuendo

  Старожил форуму

 • Vote-2012
 • PipPipPipPipPip
 • 8787 Повідомлень:

Опубліковано 09 January 2013 - 17:56

Странно. Почему-то евреи в основном вспоминают про фашистов бендеровцев, устраивавших расправы. Твой папа фашист их убивал, а виноваты опять москали оказывается.


Я не знаю, чи мій папаша-"фашист" вбивав євреїв - думаю ні. Але я знаю точно, що твій генетичний код явно суттєво пошкоджений... Можливо, причиною мутації вроджені - а можливо набуті. Не знаю.)

#16 Совет

Совет

  Старожил форуму

 • Учасники форуму
 • PipPipPipPipPip
 • 6483 Повідомлень:

Опубліковано 09 January 2013 - 17:56

Один из крупнейших в мире авторитетов по исследованию Холокоста, бригадный генерал запаса ЦАХАЛА Ицхак Арад осудил решение президента Ющенко присвоить звание Героя Украины Степану Бандере. Израиль напоминает миру о зверствах бандеровцев и их активном участии в истреблении десятков тысяч евреев.

"Государство Израиль должно реагировать на героизацию Степана Бандеры, Организации украинских националистов (ОУН) и Украинской повстанческой армии (УПА). Мы должны заявить, что многие из них были убийцами евреев", — заявил порталу IzRus экс-председатель правления "Яд Вашем" Ицхак Арад. "Организация украинских националистов распространяла антисемитизм в своей пропаганде. Ее лидеры заявляли, что в их Украине не будет места москалям, полякам и жидам", — отметил он.

Арад добавил, что в рядах УПА, сформированной в 1943 году на базе военизированных подразделений ОУН Бандеры, состояли бывшие украинские полицаи — участники геноцида евреев. Он напомнил, что весной 1943-го эти работавшие на немцев полицаи покинули свои посты и ушли в леса по призыву ОУН. "УПА убивала и еврейских беглецов из гетто, особенно на Волыни", — отметил украинский историк, сражавшийся всю войну с нацистами и коллаборационистами в лесах Литвы и Белоруссии.

В энциклопедии "Холокост на территории СССР", изданной в 2009 году при участии историков России, Израиля, США и ряда стран ЕС, Организации Украинских Националистов посвящена отдельная статья. Основная часть содержащейся в ней информации касается участия сторонников Степана Бандеры в массовом уничтожении украинских евреев.
..............

Как отмечается в Энциклопедии, с конца 1930-х гг. деятельность ОУН носила не только антипольский и антисоветский, но и антисемитский характер. "Отношение к евреям было окончательно сформулировано на 2-м Великом съезде ОУН (Б) в Кракове" (апрель 1941 г.). В решениях этого съезда говорилось: "Евреи в СССР являются преданнейшей опорой господствующего большевистского режима и авангардом московского империализма в Украине. Организация Украинских Националистов борется с евреями как с оборой московско-большевистского режима…".
.....

30.6.1941 г. глава ОУН (Б) С. Бандера обратился к своим сторонникам: "Ляхов, жидов, коммунистов уничтожай без милосердия". "Неудивительно, — отмечают составители Энциклопедии, — что деятельность повстанческих отрядов ОУН и батальона "Нахтигаль" носили ярко выраженный антиеврейский характер. Жестокие убийства националистами евреев и поляков уже летом 1941 г. происходили повсеместно. Так, батальон "Нахтигаль" под командованием Шухевича принял участие в массовых убийствах евреев во Львове 30.6.1941 г. после взятия города немецкими войсками".

Было немало и других примеров активного участия членов этой организации в уничтожении еврейского населения. Так, группа, организованная членом Буковинского провода ОУН Петром Войновским, 5.7.1941 г. устроила бойню евреев в селе Милиево, убив около 120 человек. В Турбове националисты вырезали всех мужчин-евреев (чему немцы не препятствовали) и хотели сжечь заживо оставшихся женщин и детей (чему воспрепятствовали немецкие солдаты). "Подобные убийства совершались отрядами националистов повсеместно. Только на Западной Украине украинские националисты уничтожили около 28 тысяч евреев".

.......

Це повідомлення редагувалось Совет: 09 January 2013 - 18:12


#17 innuendo

innuendo

  Старожил форуму

 • Vote-2012
 • PipPipPipPipPip
 • 8787 Повідомлень:

Опубліковано 09 January 2013 - 18:02


Фантазії малограмотних москвинів - і жодного доказу... )

#18 Геннадий

Геннадий

  Старожил форуму

 • Vote-2012
 • PipPipPipPipPip
 • 10828 Повідомлень:

Опубліковано 09 January 2013 - 18:03

это как то опровергает львовский погром 1941 , я не понял ...

твои предки не участвовали , случайно?


Основное участие в нем украинцев опровергает элементарная логика.
В 1941 году во Львове проживало около 15% украинцев. После вывода советских войск на территории тюрьмы на Лонцького были обнаружены сотни труппов-заключенных. Тюрьма не была специализированной и в ней содежались заключенные всех национальностей.
Нацисты вылавливали евреев для выноса тел из тюрьмы. Ответственными за все эти убийства ими объявлялась преступная жидо-большевистская власть. Убитые горем родственники естественно жаждали отмщения, что и привело к погрому.
Почему по Вашему громили евреев только украинцы? Логично предположить, что их часть была пропорциональна их общему проценту населения города.

В игноре дегенерат Deputat и

 

NamemaN - туповатый и до боли занудный человечек.


#19 Кишинев

Кишинев

  Один з батьків форуму

 • Vote-2012
 • PipPipPipPipPipPip
 • 36585 Повідомлень:

Опубліковано 09 January 2013 - 18:04

давай лучше про львовский погром 1941
покажи одухотворенные лица львовян )))

Львовский погром 41 устроили поляки и на тот момент они составляли подавляющее большинство жителей города,
а вот Кишиневский погром 1903 учинили великороссы на форуме где то ссылку давал

Це повідомлення редагувалось Кишинев: 09 January 2013 - 18:04

ПУТЛЕР КАПУТ!

#20 Кишинев

Кишинев

  Один з батьків форуму

 • Vote-2012
 • PipPipPipPipPipPip
 • 36585 Повідомлень:

Опубліковано 09 January 2013 - 18:11

Кишиневский погром

Таково мнение ученого-социолога. Возвращаясь к действию нашей толпы, нужно сказать, что погромщики состоят у нас преимущественно из пришлого великорусского элемента, Молдаване, как и малороссы, мало склонны к действия скопом, - гораздо менее чем великороссы, привыкшие к артельному и мирскому началам. Во время эпидемий это они устраивают "холерные бунты", в Крыму бьют татар, в Баку - персов, в Москве - студентов. Был бы предлог для молодецкой потехи - кулачного боя, - а бойцов они всегда поставят. [...]
http://starosti.ru/k...
ПУТЛЕР КАПУТ!

#21 innuendo

innuendo

  Старожил форуму

 • Vote-2012
 • PipPipPipPipPip
 • 8787 Повідомлень:

Опубліковано 09 January 2013 - 18:12

Основное участие в нем украинцев опровергает элементарная логика.
В 1941 году во Львове проживало около 15% украинцев. После вывода советских войск на территории тюрьмы на Лонцького были обнаружены сотни труппов-заключенных. Тюрьма не была специализированной и в ней содежались заключенные всех национальностей.
Нацисты вылавливали евреев для выноса тел из тюрьмы. Ответственными за все эти убийства ими объявлялась преступная жидо-большевистская власть. Убитые горем родственники естественно жаждали отмщения, что и привело к погрому.
Почему по Вашему громили евреев только украинцы? Логично предположить, что их часть была пропорциональна их общему проценту населения города.


Десь так і було, імхо.

#22 mik

mik

  Один з батьків форуму

 • Vote-2012
 • PipPipPipPipPipPip
 • 44695 Повідомлень:

Опубліковано 09 January 2013 - 18:14

Почему по Вашему громили евреев только украинцы? Логично предположить, что их часть была пропорциональна их общему проценту населения города.


ну - логически .
поляки проиграли немцам войну и не патриотично было бы поддерживать расовые идеи Геббельса.
хоть то и были поляки "УССР"

#23 Golota

Golota

  Щирий

 • Vote-2012
 • PipPipPipPipPipPip
 • 115002 Повідомлень:

Опубліковано 09 January 2013 - 18:22

это как то опровергает львовский погром 1941 , я не понял ...

твои предки не участвовали , случайно?

А твои? Скока еврейских погромов было в РИ?! Про "Союз Михаила Архангела" слышал? Может и твои предки отметились в Киеве, Одессе, Николаеве....?
Піднімайся знову і знову, поки левами не стануть агнці! (с)
Розміщений малюнок
«Credo quia absurdum est»
В Україні, крім "антифашистів", фашистів немає.
Кто младенцев не распинал, очередь за рабами не занимать!
Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди!
Розміщений малюнок

#24 innuendo

innuendo

  Старожил форуму

 • Vote-2012
 • PipPipPipPipPip
 • 8787 Повідомлень:

Опубліковано 09 January 2013 - 18:24

ну - логически .
поляки проиграли немцам войну и не патриотично было бы поддерживать расовые идеи Геббельса.
хоть то и были поляки "УССР"


Те, що для тебе, мій маленький малоросійський друже, "нелогічно", для обізнаної людини не просто логічно - це історичний факт...

Кость Панківський так описує погром євреїв, здійснений поляками в перших числах липня 1941 року: «Міське шумовиння, майже без винятку польське, грабуючи та побиваючи жидів, причіпляло собі блакитно-жовті відзнаки та намагалося говорити по українськи. Я зустрівся особисто з тими справами, бо вуличники нападали на наших жидівських, а той нежидівських співробітників…Ранком 4 липня, ми довідалися, що вночі німці заарештували та розстріляли цілий ряд професорів високих шкіл, поляків… Як причину розстрілу знайомі німці подавали в розмовах співпрацю з большевиками, але це не відповідало правді».


Це повідомлення редагувалось innuendo: 09 January 2013 - 18:28


#25 Геннадий

Геннадий

  Старожил форуму

 • Vote-2012
 • PipPipPipPipPip
 • 10828 Повідомлень:

Опубліковано 09 January 2013 - 18:28

ну - логически .
поляки проиграли немцам войну и не патриотично было бы поддерживать расовые идеи Геббельса.
хоть то и были поляки "УССР"


Плохо же Вы знаете историю. Самый крутой антисемитизм был именно в Польше. После ее освобождения большинство уцелевших евреев было вынуждено эмигрировать.
Рекомендую почитать Ежи Анджеевского, он много писал об этом.

У моего знакомого отец бежал оттуда в 1945. За всю свою жизнь никогда больше там не был.
Дети на какой-то его юбилей подарили ему билет и гостинницу. Он отказался ехать - не мог им(полякам) простить.

В игноре дегенерат Deputat и

 

NamemaN - туповатый и до боли занудный человечек.


#26 Кишинев

Кишинев

  Один з батьків форуму

 • Vote-2012
 • PipPipPipPipPipPip
 • 36585 Повідомлень:

Опубліковано 09 January 2013 - 18:30

Десь так і було, імхо.

Десь так, только Геннадий повод за причину выдает.
Причина погромов 41-го что в Прибалтике, что в Львове была одна --а поводы могли быть разные.
ПУТЛЕР КАПУТ!

#27 innuendo

innuendo

  Старожил форуму

 • Vote-2012
 • PipPipPipPipPip
 • 8787 Повідомлень:

Опубліковано 09 January 2013 - 18:33

Десь так, только Геннадий повод за причину выдает.
Причина погромов 41-го что в Прибалтике, что в Львове была одна --а поводы могли быть разные.


І могли, і подекуди були...
І дійсно, деякі євреї співпрацювали із більшовицьким режимом - так само, як деякі українці таки дійсно співпрацювали з фашистським...
Але це аж ніяк не причина звинувачувати усіх євреїв у колабораціонізмі на користь Сталіна, а усіх українців - у колабораціонізмі на корсить Гітлера.

#28 Х.Моржов

Х.Моржов

  Один з батьків форуму

 • Vote-2012
 • PipPipPipPipPipPip
 • 49429 Повідомлень:

Опубліковано 09 January 2013 - 18:35

хто справжній антисеміт - а кого просто підставити хочуть...)


Ты што, в семиты записался?Обрезался?"Зачем мне считаться шпаной и бандитом.."?(Ой, или это не то?)))

#29 mik

mik

  Один з батьків форуму

 • Vote-2012
 • PipPipPipPipPipPip
 • 44695 Повідомлень:

Опубліковано 09 January 2013 - 18:35

Те, що для тебе, мій маленький малоросійський друже, "нелогічно", для обізнаної людини не просто логічно - це історичний факт...

я могу сюда насувать кучу цитат и про украинских погромщиков

со ссылками на немецких историков )))

#30 Геннадий

Геннадий

  Старожил форуму

 • Vote-2012
 • PipPipPipPipPip
 • 10828 Повідомлень:

Опубліковано 09 January 2013 - 18:37

І могли, і подекуди були...
І дійсно, деякі євреї співпрацювали із більшовицьким режимом - так само, як деякі українці таки дійсно співпрацювали з фашистським...
Але це аж ніяк не причина звинувачувати усіх євреїв у колабораціонізмі на користь Сталіна, а усіх українців - у колабораціонізмі на корсить Гітлера.


Полностью согласен.

В игноре дегенерат Deputat и

 

NamemaN - туповатый и до боли занудный человечек. • Please log in to reply


Яндекс.Метрика Система Orphus